Новини

Червень став найспекотнішим за всю історію спостережень

Минулий місяць став найспекотнішим червнем за всю історію спостережень, повідомила служба моніторингу зміни клімату ЄС. На думку вчених, такі температури можуть призвести до того, що 2024 рік стане найспекотнішим у світі за всю історію спостережень.

Про це повідомляє Reuters.

Кожен місяць, починаючи з червня 2023 року – 13 місяців поспіль – був найспекотнішим на планеті з моменту початку спостережень, порівняно з відповідним місяцем попередніх років, йдеться в щомісячному бюлетені Служби моніторингу зміни клімату Європейського Союзу “Коперник” (C3S).

Читайте також: Погода пришвидшила збирання. На Прикарпатті стартували жнива

Останні дані свідчать про те, що 2024 рік може перевершити 2023 рік як найспекотніший рік з моменту початку спостережень після того, як зміни клімату, спричинені людиною, і природний погодний феномен Ель-Ніньо підняли температуру до рекордного рівня за весь рік, кажуть деякі вчені.

“За моїми оцінками, існує приблизно 95% ймовірність того, що 2024 рік перевершить 2023 рік і стане найтеплішим роком з моменту початку спостережень за глобальною температурою поверхні Землі в середині 1800-х років”, – сказав науковий співробітник американської некомерційної організації Berkeley Earth Зік Хаусфатер.

Як повідомлялось раніше, тепла погода сприяла збільшенню надоїв в травні.

Все про агробізнес в соцмережах Facebook та Telegram