Рослинництво

Демобілізований військовий вирощує на Волині майже 10 тисяч кущів лохини – відео

Демобілізований боєць з Волинської області Олександр Дігалевич вирощує майже 10 тисяч кущів лохини. Ще частина земельної ділянки господар засадив малиною різних сортів, жимолостю та спаржею.

Про це повідомляє Суспільне.

За словами Дігалевича, доглядати за усім допомагають дружина та четверо дітей. Повномасштабна війна завадила йому розширити господарство, бо з першого дня пішов добровольцем у ЗСУ.

“Я ніколи не служив до того, четверо дітей. В ТЦК подивились сказали: будь на телефоні. Але ввечері подзвонили. Приїхав, і мене зачислили в роту охорони”, — сказав чоловік.

Читайте також: В Україні лохина дешевша за ожину – моніторинг

Чоловік розповів, що через півтора року служби він демобілізувався і повернувся до родини, щоб відновити господарство

“Ми, можна сказати, тільки живемо з землі. Ми працюємо тут всією родиною, вирощуємо те, що самі любимо: спаржа, жимолость, літня малина. Лохина займає найбільше площі на наших посадках”, — сказав господар.

Вирощувати лохину, каже фермер, почали вісім років тому. Зараз має 5 тисяч кущів, які вже плодоносять, решта — молоді кущі.

За його словами, лохина – це рослина, яка росте у кислому середовищі, тому волинські ґрунти цій ягоді підходять. Попри це роботи у ягіднику вистачає.

Деталі – у сюжеті:

Як повідомлялось раніше, в Україні захмарних цін на лохину вже не буде.

Все про агробізнес в соцмережах Facebook та Telegram