Тваринництво

Філіали Володимир-Волинської птахофабрики працюють і під обстрілами

Власник Володимир-Волинської птахофабрики Дмитро Добкін заявив, що усі філіали Володимир-Волинської птахофабрики працюють: і під постійними обстрілами в Дніпрі, Одесі, Харкові, й ті, що в безпечніших містах країни.

Про це пише «Наше птахівництво».

«Як кажуть, сталь кується у вогні. Якщо раніше будь-яка нова криза викликала відчуття глухого кута, то сьогодні відразу шукаємо рішення, як її подолати, часто робимо те, що за межами можливості. Вітчизняний бізнес, на мій погляд, прийшов до розуміння того, що для українців немає нічого неможливого. Певно, це і є основна адаптація», – сказав він.

Читайте також: Волинська ферма переробляє органічні відходи на біогумус за допомогою каліфорнійського черв’яка

За його словами, підприємство традиційно переважно орієнтується на українського споживача. До того ж він ‒ досить вибагливий, потребує і вимагає якісних продуктів.

Добкін зазначив, що частка експорту продукції Володимир-Волинської птахофабрики від загального обсягу виробництва до повномасштабного вторгнення коливалася в межах 4-5%. Після ‒ впала десь до 2%.

«Така зміна відбулася через блокування морських портів, а також ціновий чинник, бо експорт м’яса птиці транзитним коридором через ЄС не такий рентабельний, як раніше морем», ‒ сказав він.

Як повіломлялось раніше, у Вінницькій області запрацює модульна навчальна ферма.

Все про агробізнес в соцмережах Facebook та Telegram