Новини

Ізраїльські технології у сфері водопостачання допоможуть українському агрокомплексу

Досвід Ізраїлю у сфері зрошення є надзвичайно важливим для відновлення України.

Про це заявив заступник міністра аграрної політики та продовольства України Віталій Головня під час відкриття онлайн-конференції «Ізраїльські технології водопостачання та агросектору – досвід для України» у рамках Ізраїльсько-Українського діалогу відновлення, передає пресслужба Мінагро.

Читайте також: До 2030 року. Мінагрополітики презентувало Стратегію розвитку сільського господарства

«У зв’язку зі зміною клімату і його наслідками, особливо після того як ми втратили Каховську ГЕС, для українських аграріїв надзвичайно важлива співпраця у сфері технологій водопостачання, зокрема, зрошення. Технології ізраїльських компаній допоможуть нам забезпечити ефективну аграрну політику і виробництво, а також ощадливе використання води і стале забезпечення продовольчої безпеки в Україні», – сказав він.

За його словами, за підтримки ізраїльського агентства міжнародного співробітництва «Mashav» українська делегація в 2022 році вивчала в Ізраїлі технології крапельного зрошування і дощування. А в 2024 році заплановані поїздки українських аграріїв по двох програмах: «Сільськогосподарська дорадча служба» та «Інтенсивне вирощування риби».

Як повідомлялось раніше, руйнування Каховської ГЕС окупантами стало трагедією для осетрових видів риб.

Все про агробізнес в соцмережах Facebook та Telegram