Держрибагентством в електронній торговій системі Прозорро.Продажі опубліковано 50 оголошень про проведення аукціонів на промисловий вилов водних біоресурсів.
Про це йдеться у повідомленні Мінагро.
Зокрема йдеться про Кременчуцьке, Київське, Канівське, Кам’янське та Дніпровське водосховища, а також річку Десна з озерами у межах Чернігівської області, річці Дніпро в межах Чернігівської області, Дніпровсько-Бузькій гирловій системі, річці Дунай, пониззі річки Дністер (з озерами, рукавом Турунчук) та Дністровському лимані.
Читайте також: Уряд ухвалив рішення про допомогу виробникам прісноводної риби на деокупованих територіях
Розіграш лотів по Кременчуцькому, Київському, Канівському, Кам’янському та Дніпровському водосховищах, річці Десна з озерами у межах Чернігівської області і річці Дніпро в межах Чернігівської області заплановано на 6 лютого 2025 року.
Водночас аукціонні торги по Дніпровсько-Бузькій гирловій системі, річці Дунай, пониззі річки Дністер (з озерами, рукавом Турунчук) та Дністровському лимані відбудуться 7 лютого 2025 року.
Як повідомлялось раніше, торік Україна закупила за кордоном більше мороженої риби.