Новини

Стартує прийом заявок на участь у програмі екстреної допомоги органічному с/г

Для сільськогосподарських виробників, які займаються органічним виробництвом, стартує програма екстреної допомоги органічному агросектору в Україні. Мета – компенсація витрат агровиробникам на сертифікацію у 2024 році.

Про це йдеться у повідомленні Мінагро.

У відомстві зазначили, що програма ініційована Німецьким Фондом майбутнього для сільського господарства.

Участь у програмі можуть взяти малі оператори з оброблюваною площею до 100 га сільськогосподарських угідь або 10 га ягідників або 1 га тепличної площі. Виробники, які ще не сертифіковані як органічні, але вже уклали з органом сертифікації договір на проведення сертифікації, також можуть подавати заявку.

Читайте також: Допомога для утримання поголів’я корів: у ДАР надійшло майже 15 тисяч заявок від аграріїв

Сума підтримки для кожного відповідного сільськогосподарського виробника встановлюється на рівні фактичних витрат на органічну сертифікацію, але не більше 1200 євро.

Ознайомитись з детальною інформацією про програму та подати заявку на компенсацію вартості органічної сертифікації у 2024 році можна тут.

Заявки приймаються до 21 липня 2024 року.

Німецький Фонд майбутнього для сільського господарства – це німецький неприбутковий фонд, який підтримує проекти, спрямовані на зміцнення та захист органічного сільського господарства. З березня 2022 року спільно з проектом «Німецько-українська співпраця в галузі органічного сільського господарства» (COA) допомагають українським органічним сільськогосподарським виробникам, які опинилися у скрутному становищі через військову агресію росії проти України.

Як повідомлялось раніше, Мінагрополітики напрацьовує програми допомоги фермерам на маточне поголів’я свиней.

Все про агробізнес в соцмережах Facebook та Telegram