Новини

Виробники харчових продуктів зупиняють виробництво товарів, які повільно продаються

У світі сьогодні швидко змінюється все, включаючи наші харчові пристрасті. Харчові компанії змушені адаптуватися до цих змін, щоб задовольнити потреби споживачів. Недавнє дослідження показало, що кількість продуктів, які були зняті з продажу, збільшилася через тиск конкуренції та зміни в споживацьких звичках.

Згідно зі звітом, опублікованим Reuters, більшість харчових компаній у світі відчувають тиск конкуренції та зростаючі витрати, що призводять до зменшення маржі прибутку. Як наслідок, компанії змушені зосередитися на більш продуктивних та прибуткових продуктах, щоб зберегти свої позиції на ринку.

Великі компанії, такі як Nestle та Kraft Heinz, змушені знижувати витрати та збільшувати продуктивність. Одним з методів є зняття повільно продаючихся продуктів з ринку. За даними дослідження, в середньому, 10% продуктів, які виробляють харчові компанії, є нерентабельними, тому їх зазвичай вилучають з продажу.

Однак, ця стратегія може мати негативний вплив на репутацію компаній та вплинути на споживацькі звички. Замість того, щоб виключати продукти, які не продаються, деякі компанії намагаються реформувати їх, включаючи зміну пакування та рекламного візуалу. Таким чином, компанії намагаються зберегти споживачів, замість того, щоб відмовлятися від продуктів.

Читайте також: Європейці готові до їжі з комах: борошно з цвіркунів з’явиться в продажу

Щодо конкретних причин, чому певні продукти зазнають провалу, то все залежить від багатьох факторів. Деякі продукти можуть бути непопулярними через високу ціну або незвичайний смак, інші можуть не відповідати потребам споживачів. До того ж, в теперішній складній економічній ситуації після пандемії COVID-19та війни росії в Україні, споживачі стали більш обережними у витратах і купляють менше товарів.

Підприємства, що стикаються з падінням продажів, часто намагаються зробити все можливе, щоб відновити їх. Один зі способів – це редизайн товару, або його рекламна кампанія, щоб привернути увагу споживачів. Однак, якщо ці заходи не дають результатів, компанії починають розглядати питання про виведення з продажу.

Також варто зауважити, що деякі продукти, які були витіснені з ринку, можуть повернутися в майбутньому. Це можливо через зміну споживчих потреб, технологій або тенденцій на ринку.

У будь-якому разі, виведення продукту з продажу є серйозним кроком для будь-якої компанії, оскільки воно може мати вплив на її фінансовий стан. Але, в той же час, це може допомогти компанії зосередитися на більш ефективних продуктах та збільшити їх продажі.
Все про агробізнес в соцмережах Facebook та Telegram