Новини

“Астарта” затвердила стратегію декарбонізації

Агропромисловий холдинг “Астарта” разом з Європейським банком реконструкції та розвитку та Ernst&Young Global Limited розробив систему кліматичного корпоративного управління – стратегію декарбонізації, її затвердили на раді директорів агрохолдингу.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

У компанії розповіли, що це комплексний план дій, що передбачає як удосконалення розрахунку викидів парникових газів для Scope 1-3, аналіз кліматичних сценаріїв, визначення фізичних і перехідних кліматичних ризиків, так і розроблення стратегії декарбонізації.

Стратегія передбачає масштабування практик регенеративного землеробства, підвищення енергоефективності виробництва, використання альтернативних джерел енергії.

Читайте також: “Астарта” сплатила 1,13 млрд грн податків та зборів за шість місяців 2023 року

“Астарта” сподівається, що заплановані до впровадження до 2030 року заходи нададуть змогу скоротити викиди парникових газів на 44% щодо 2022 року, сприятимуть поліпшенню здоров’я та збереженню вологи ґрунтів, зменшенню використання добрив, підвищенню врожайності та зменшенню споживання енергії на виробництві.

Астарта” — вертикально інтегрований агропромисловий холдинг, який здійснює діяльність у Полтавській, Вінницькій, Хмельницькій, Тернопільській, Житомирській, Чернігівській, Черкаській і Харківській областях. До складу холдингу входять цукрові заводи, агрогосподарства із земельним банком близько 250 тис. га і молочні ферми. 7 високотехнологічних елеваторних комплексів компанії розташовані у Полтавській, Хмельницькій та Вінницькій областях. Загальна потужність зберігання 562 тис. т. У 2014 році холдинг ввів у експлуатацію завод із переробки сої в Полтавській області (ТОВ “Глобинський переробний завод”).

Як повідомлялось раніше, “Астарта” посіяла озимі культури майже на 30% земельного банку.

Все про агробізнес в соцмережах Facebook та Telegram