Комплекс будівель і майна Черкаського Азоту виставлено на торги 25 вересня 2023 року по ціні 44,280 млн грн. Таким чином стягується борг власника.
26 вересня оголошено конкурс СЕТАМ з ціною 37,63 млн грн. на
комплекс будівель ПрАТ «АЗОТ» до складу якого входить:
- заводоуправління з прохідною,
- корпус 101, 1364, загальною площею (кв.м): 2999.0;
- заводоуправління, корпус 120, 1365 загальною площею (кв.м): 6416.5
- гараж спецмашин для 2-х машин, 1366 загальною площею (кв.м): 83.7,
Майно перебуває у власності на підставі наказу серія та номер: 41-АТ, виданого 24.06.1994, видавник: Фонд державного майна Україна.
Також по темі: Україна збільшує виробництво азотних добрив
Щодо оголошення конкурсу GROUP DF розповсюдили наступну заяву:
«У зв’язку з появою в деяких ЗМІ інформації про начебто запланований продаж на аукціоні ДП «СЕТАМ» всього заводу Черкаський «Азот», пресслужба Group DF повідомляє. Інформація про продаж заводу не відповідає дійсності та є відверто неправдивою. Наразі на аукціоні ДП «СЕТАМ» виставлено для продажу 4 непрофільні невиробничі приміщення заводу, не пов’язані з процесом виробництва. Мова йде про гаражі, окремі склади, офісне приміщення та непрацюючі корпуси цехів, які не використовуються підприємством понад 20 років.
Наголошуємо, що продаж цих приміщень жодним чином не позначиться на виробничому процесі та на потужностях заводу. Навпаки — в наших планах збільшувати потужності заводу та проведення модернізації виробництва з метою зменшення собівартості продукції.
Сьогодні підприємство залишається ключовим гравцем українського ринку та планово виконує 100% укладених контрактів. Дебіторська та кредиторські заборгованості повністю контрольовані, підприємство закупило достатньо газу для виробництва та продовжить виробляти та відвантажувати добрива чітко відповідно до виробничого графіку.
Переконані, що розповсюдженням дезінформації та подібними «інформаційними вкидами» займаються недобросовісні конкуренти заводів OSTCHEM. Просимо журналістів звертатися за коментарями до пресслужби Group DF за об’єктивною інформацією».
На сьогодняшній момент завод є найбільшим виробником КАС в Україні, має закритий цикл виробництва по таким добривам як аміачна селітра, карбамід, КАС. Є найбльішим постачальникам азотних добрив в Україні і одним із найбльших споживачім природнього газу в Україні.
Все про агробізнес в соцмережах Facebook та Telegram