Растениеводство

Кернел відсіявся на 370 тис. га

Агропромхолдинг «Кернел» (Kernel) завершив посівну кампанію-2022. Загалом засіяли 370 тис. га.

Роботи успішно завершені навіть у максимально наближених до фронту регіонах, повыдомляє Агропортал

«Ми не відчули дефіциту насіння, засобів захисту рослин, добрив та пального. Все завдяки тому, що підготувалися ще за пів року до посівної», — говорить директор агробізнесу «Кернел» Ігор Чикін.

Частина площ у Чернігівській та Сумській областях до посівної кампанії знаходилися під окупацією. Після розмінування полів і доріг вдалося вчасно виконати роботи.

«Сьогодні кожна з агрокоманд завершила оцінку польової схожості. Всі показники у нормі. Це наш спільний успіх. Попереду липень і перші жнива», — зазначили в компанії.


Для довідки: «Кернел» — найбільший у світі виробник та експортер соняшникової олії, провідний виробник і постачальник сільськогосподарської продукції з регіону Чорноморського басейну на світові ринки. Вертикально інтегрована структура компанії будується на тісно пов’язаних між собою бізнес-сегментах: виробництво, експорт та внутрішні продажі соняшникової олії; високотехнологічне рослинництво; експорт зернових культур; надання послуг зі зберігання та перевалки зерна на елеваторах та портових терміналах. На частку «Кернел» припадає близько 8% світового виробництва соняшникової олії.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *