Техніка

“Нібулон” продовжує модернізацію на двох елеваторних комплексах

“Нібулон” продовжує модернізацію на елеваторних комплексах ТОВ АК “Врадіївський” та ТОВ “Колосівський елеватор”, завдання якої – покращити рівень сервісу для наших партнерів-сільгоспвиробників.

Про це йдеться у повідомленні пресслужби компанії.

За словами директора по роботі елеваторів Валерія Реуцоя, до прийому пізньої зернової групи потужності обох об’єктів буде значно посилено.

«Робимо все належне, аби агровиробники, які цьогоріч потерпають не тільки від війни, але й від примх природи, були впевнені в якості доробки та зберігання. Запевняємо: врожай, який вдалося отримати, буде в надійних руках!», – сказав він.

У компанії розповіли, що на ТОВ АК «Врадіївський» зведено другу лінію для перевантаження, що дозволило вдвічі збільшити потужності та змінити схему з приймання та відвантаження. І якщо раніше комплекс дозволяв розвантажувати 50–80 тонн на годину, то зараз цей показник сягне 150–180 тонн на годину.

Читайте також: “Бізнес сильно постраждав”. Prometey закриває три елеватори і скорочує персонал

Крім того, на філії переобладнано другу точку автозавантаження, яку трансформували згідно з найсучаснішими вимогами і з урахуванням усіх санітарно-технічних норм: істотно збільшено розмір завальної ями, зроблено сучасний навіс з ролетними воротами, замінено транспортне обладнання, встановлено автоматичну систему керування технологічним процесом на новому обладнанні.

Читайте також: Власник DMV Group пояснив, чому продав “Контіненталу” елеватор-стотисячник на Львівщині

Також на філії збільшили площу бетонованих доріг. Тепер сільгоспвиробники мають повністю закінчений маршрут руху – від лабораторії через вагову та до навантажувачів.

Таким чином, вдалося значно скоротити час на вивантаження зерна та забезпечити роботу з декількома культурами одночасно.

Паралельно на ТОВ «Колосівський елеватор» було підвищено продуктивність процесу відвантаження зерна на автотранспорт за рахунок двох побудованих бункерів місткістю по 40 тонн кожен. Вони забезпечили можливість здійснювати накопичення зерна та швидко його відвантажувати в разі потреби.

Також тут відбулась заміна чотирьох одиниць транспортного обладнання під першим та другим авторозвантажувачем, що також підвищить рівень обслуговування партнерів.

Як повідомлялось раніше, “Агропросперіс” побудував СЕС на базі Жмеринського елеватора.

Все про агробізнес в соцмережах Facebook та Telegram