У ПАЕК 2024 рік був непростим, компанія зіткнулася з низкою викликів, які вимагали нестандартних рішень та максимальної віддачі.
“Ворог продовжує бомбити наші підприємства, але нас це не лякає. За декілька днів до нового року агресор знищив інфраструктуру одного із бюджетоутворюючих підприємств міста Миколаєва. Ми не втекли, ми продовжуємо працювати на нашій рідній землі. Хто як не ми?”, – сказав він.
Читайте також: “Люди виїхали”. У ПАЕК розповіли, з якими проблемами стикнулися
За його словами, завдяки згуртованості команди і попри постійні обстріли підприємств, вони не лише сумлінно подолали всі труднощі у 2024 році, а й вивели підприємство на новий рівень, зокрема:
- обстежили та розмінували 98% орендованих земель на деокупованих територіях (близько 29 000 га) за власний рахунок.
- Вдалося досягти небувалих результатів у вирощуванні зернових, нішевих, соняшнику та овочів.
- Посилили роботу елеваторного виробництва. Направили значні ресурси для підвищення якості зерна шляхом впровадження сучасних методів доочищення та сушіння.
- Створили повний цикл цілорічного виробництва овочевої продукції.
- Відкрили цього року мережу міні-маркетів «Смакота», де українці можуть придбати продукцію за доступними цінами.
- Посилили напрямок надання послуг вантажних перевезень.
- Продовжують залучати на стажування з подальшим працевлаштуванням молодь регіону.
- Сплатили більше 300 мільйонів гривень податків до бюджетів різних рівнів, підтримуючи економіку країни та місцеві громади.
- Продовжують підтримувати українських військових та постраждалих від війни.
“Хотів би висловити величезну подяку всій нашій команді за їхню самовіддану працю та професіоналізм. Завдяки нашим спільним зусиллям ми досягли значних успіхів. Окрема подяка моїй коханій дружині Ірина Кормишкіна,яка у важкі для мене часи була і залишається для мене сильною опорою та підтримкою”, – сказав Кормишкін.
Як повідомлялось раніше, у ПАЕК розповіли, чи є сьогодні овочівництво рентабельним.