Тваринництво

В Німеччині криза на ринку свинини – Bloomberg

У світлі зростаючих тенденцій до здорового способу життя та збільшення інтересу до вегетаріанської та веганської дієти, Німеччина, традиційно відома своєю любов’ю до свинини та свинячих страв, поступово відмовляється від споживання свинини. За останні кілька років в країні спостерігається зменшення популярності свинячих продуктів, зокрема ковбас, повідомляє Bloomberg

Німецькі експерти зазначають, що причиною цієї зміни став зростаючий інтерес до здорового способу життя та етичних аспектів стосовно тваринних продуктів. Багато людей у Німеччині переходять на рослинну дієту або зменшують споживання м’яса. Відповідно до статистики, за останні роки кількість вегетаріанців і веганів у країні значно збільшилась.

Ця зміна в споживанні м’ясних продуктів впливає на м’ясну індустрію Німеччини. Багато підприємств, які спеціалізуються на виробництві ковбас, змушені змінювати свою стратегію та впроваджувати нові продукти, які задовольняють попит на альтернативні варіанти. Наприклад, вони пропонують вегетаріанські та веганські ковбаси, які виготовляються з рослинних інгредієнтів, таких як соя, гриби та бобові.

Читайте також: Ціни на свинину в живій вазі ростуть третій тиждень поспіль

Хоча традиційні свинячі ковбаси все ще мають свою аудиторію і залишаються популярними у багатьох групах населення, прогнозується, що цей тренд зменшення споживання свинини продовжиться в Німеччині. Компанії з м’ясної індустрії розглядають різні стратегії, включаючи розширення свого асортименту альтернативних продуктів, щоб відповідати новим вимогам споживачів.

Зокрема, відомі компанії, такі як “Beyond Meat” та “Impossible Foods”, вже встановили свої фабрики в Німеччині та активно пропагують свої вегетаріанські м’ясні замінники на ринку.

У майбутньому, з огляду на змінюючіться уподобання споживачів, очікується, що німецькі компанії, що виробляють ковбаси, будуть залучати все більше інновацій, пропонуючи різноманітні вегетаріанські та веганські альтернативи, які відповідатимуть сучасним потребам споживачів.

Все про агробізнес в соцмережах Facebook та Telegram