Новини

В Україні ціни на тепличні огірки знову зросли

На українському ринку відчувається дефіцит пропозиції якісного огірка, при цьому ціна на цю продукцію в Україні знову почала зростати.

Про це повідомляють аналітики проєкту EastFruit.

Згідно з даними щоденного моніторингу проєкту, наразі стаціонарні тепличні комбінати пропонують до продажу огірок по 60-75 грн/кг ($1,65-2,07/кг), що в середньому на 10% дорожче, ніж тижнем раніше.

Аналітики проєкту кажуть, що далі підвищувати ціну на свою продукцію українським виробникам дозволяє стабільний попит роздрібних мереж на огірок. Більшість українських ритейлів віддають перевагу саме огірку з місцевих комбінатів, навіть, попри те, що ціна на цю продукцію дещо вища, ніж на імпортний огірок.

Читайте також: Хвороби огірків: симптоми, причини та методи боротьби

Своє рішення представники мереж пояснюють досить невисокою якістю імпортної продукції, яка помітно поступається огірку з місцевих тепличних комбінатів.

Крім того, підтримку цінам на огірок в Україні надає стрімке скорочення пропозиції цієї продукції. Більшість місцевих тепличних комбінатів уже фактично завершили сезон реалізації поточного обороту.

При цьому, попри чергове подорожчання в даному сегменті, тепличний огірок в Україні все ж коштує в середньому на 20% дешевше, ніж в аналогічний період минулого року.

Як повідомлялось раніше, сезон імпорту огірків в Україну розпочався раніше, ніж торік.

Все про агробізнес в соцмережах Facebook та Telegram