Рослинництво

Врожайність сягає планових показників. “Агротрейд” розпочав збір врожаю озимої пшениці

У групі “Агротрейд” розпочався збір врожаю озимої пшениці. Обмолот культури стартував на полях Сумщини, Харківщини та Чернігівщини. Врожайність сягає планових показників.

Про це йдеться у повідомленні пресслужби компанії.

“Переважно ми збираємо зерно 2-3 класу, а це свідчить про його добру якість. Вологість перебуває на задовільному рівні, водночас технічні втрати ми контролюємо. На деяких полях через вплив весняних приморозків і недостатньої кількості опадів врожайність нижча за прогнозовану, проте там, де погодні умови були сприятливими, результати вищі за очікувані. Тому загалом розраховуємо виконати плани обмолоту”, — зазначив директор агропромислового департаменту групи Олександр Овсяник.

Читайте також: Погода пришвидшила збирання. На Прикарпатті стартували жнива

Наразі до жнив культури залучені 27 комбайнів, а триватимуть вони не менш ніж два тижні.

Цього сезону посіви озимої пшениці в “Агротрейді” на полях Харківщини, Сумщини, Чернігівщини та Полтавщини перевищують 15.5 тис. гектарів.

Група “Агротрейд” — вертикально інтегрований холдинг агропромислового циклу: виробництво, зберігання, переробка та торгівля сільськогосподарською продукцією. Заснований в 1998 році. Засновник і генеральний директор Всеволод Кожем’яко. Холдинг обробляє 70,5 тис. га землі в Чернігівській, Сумській, Полтавській та Харківській областях. Профільні культури — соняшник, кукурудза, озима пшениця, соя, ріпак. Група володіє мережею елеваторів загальною місткістю одночасного зберігання 570 тис. тонн і посідає восьме місце серед найбільших власників елеваторів в Україні.

Як повідомлялось раніше, “Агротрейд” заявив, що посіяв технічну коноплю.

Все про агробізнес в соцмережах Facebook та Telegram