Головне

Як сільське господарство впливає на світову торгівлю

Сільське господарство і торгівля йдуть рука об руку. Хоча торгівля не залежить від сільського господарства, вона відіграє більшу роль у промисловості, особливо коли стикаються з труднощами.

Джерело: SeedWorld

«Канада — торгуюча нація, і ми торгуємо надлишками, які виробляємо», — сказав Ніл Таунсенд, головний ринковий аналітик FarmLink. «У багатьох випадках надлишок, який ми виробляємо, має вирішальне значення для світового постачання продовольства».

Торгівля дозволяє сільськогосподарським товарам пересуватися по всьому світу. Оскільки деякі регіони стикаються з такими проблемами, як війна чи погода, вони все ще можуть отримувати товари з інших регіонів світу через торгівлю.

«Для насіннєвої промисловості торгівля справді важлива та приносить реальні переваги», — сказала Мішель Клігер, президент Stratagerm Consulting. «Це підвищує якість, стабільність і потенційно знижує ціни».

Сільське господарство сприяє світовій торгівлі. Торгівля історично включала харчові продукти та задоволення потреб у харчуванні людей у ​​всьому світі, що зараз є важливішим, ніж будь-коли, для годування населення світу, яке швидко зростає.

Також по темі: В уряді Німеччини вітають скасування ембарго на зерно з України: все інше грає на руку Путіну

«Здійснюючи глобальну торгівлю, ви продаєте не лише своїй одній країні, ви не продаєте лише місцевій економіці, але ви можете перенести їх у більшу економіку, економію за рахунок масштабу, продаючи по всьому світу “, – додав Клігер.

Глобальна торгівля важлива не лише для виробників і виробників продуктів харчування, а й для всіх, хто їсть їжу і тому покладається на імпорт продуктів харчування. Глобальна торгівля сільськогосподарською продукцією є ключовою для продовольчої безпеки, але вона стикається з проблемами через війни, законодавство та нетарифні торговельні бар’єри.

«Ситуація в Чорному морі, де Росія ніби контролює експорт українських товарів морем, є великою проблемою для торгівлі», — навів приклад Таунсенд. «Сільське господарство може потрапити під перехресний вогонь і стати побічним збитком».

«Коли я був молодшим, я міг би подумати, що звільнення торгівлі буде вигідним для всіх, хто бере участь», — продовжив він. «Бьюсь об заклад, що через 25 років світ стане набагато вільнішим, і торгівля стане набагато вільнішою, а сталося зовсім протилежне. Я б сказав, що сьогодні доступ до ринку менше, ніж 25 років тому».

Клігер погодився, додавши: «Між торговельними війнами, такими як торгова війна США та Китаю кілька років тому, а потім пандемією, ми побачили величезний розворот із набагато більшими тарифними бар’єрами, набагато більшими квотами, набагато більшим експортом та імпортом. обмеження».

Торгівля та сільське господарство дозволяють нагодувати світ, а країни отримувати користь одна від одної. Політика щодо торгівлі продовжує розвиватися, і оскільки торгівля стикається з проблемами, сільське господарство продовжуватиме працювати над рішенням, яке поділяють Клігер і Таунсенд.

Все про агробізнес в соцмережах Facebook та Telegram