Рослинництво

Застосування європейських та українських технологій покращило врожайність – Мінагро

Застосування європейських і вітчизняних технологій в Україні покращило сьогодні врожайність у кілька разів, в порівнянні з минулими десятиріччями.

Про це повідомив виконуючий обов’язки міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький під час робочої зустрічі з представниками Насіннєвої асоціації України та Німецької асоціації селекціонерів рослин, передає пресслужба Мінагро.

Читайте також: Перевищення обсягів імпорту. ЄС відновив мита на яйця і цукор з України

За його словами, Україна зацікавлена в двосторонній співпраці з ЄС і Німеччиною зокрема щодо обміну передовим досвідом у сфері насінництва та селекції. Також важливо в цьому процесі повністю гармонізувати українське законодавство до вимог ЄС.

«Україні як кандидату в члени ЄС важливо максимально адаптувати законодавство і його практичне застосування до європейських норм, в тому числі у сфері насінництва та селекції. Ми зацікавлені, щоб імплементувати рішення ЄС, які б допомогли досягнути стовідсоткової простежуваності сортів насіння для захисту інтелектуальних прав власності. Тому будемо раді почути пропозиції від німецьких колег», – зазначив Висоцький

Як повідомлялось раніше, з 30 листопада змінюються правила експорту меду до країн ЄС.

Все про агробізнес в соцмережах Facebook та Telegram