Новини

У Дніпрі сезон ягід: які ціни на полуниці та черешні

У Дніпрі у розпалі сезон ягід. Журналісти дізналися, за яку ціну можна придбати полуниці та черешні і який попит на ягоди серед дніпрян.

Які ціни пропонують продавці

Один з продавців Євген торгує на центральному ринку Дніпра черешнями. За його словами, зараз середня ціна на ягоди становить близько 100 гривень. Втім, ціни змінюються майже щодня і залежать від кількості товару.

Чоловік продає черешні, які вирощують на Дніпропетровщині, Миколаївщині та Одещині. Продаватиме приблизно до кінця червня.

“Минулого року ціни були майже такі самі – близько 100 гривень. Але за пару тижнів ціна може знизитися до 80 або навіть 60 гривень. Вартість сильно залежить від розміру ягоди”, — сказав він.

Продавчиня Ванда торгує на ринку полуницями. За її словами, цьогоріч ціни зросли більш ніж вдвічі – з 30-40 гривень до 100 грн. Усе через зменшення кількості товару, пояснила жінка. Везуть ягоди з Нікополя, Царичанки, а також з Одеської області.

Читайте також: На Миколаївщині триває посівна овочів другого урожаю

Як розповіла продавчиня Гульнара, у неї ціни на полуниці майже не змінились у порівнянні з минулим роком.

“Зараз вже закінчується врожай. Завжди наприкінці сезону полуниця підіймається у ціні. Але люди як їли її, так і їдять, тож попит є”, — сказала жінка.

Що кажуть про ціни містяни

Містянка Галина купує черешні майже щодня. За словами жінки, ціни трохи впали і зараз це близько 50 гривень за кілограм.

Місцева жителька Наталія розповіла: черешні зараз коштують на ринку від 40 до 70 гривень.

“Зараз ціни на ягоду знизилися. Але все одно, є різні сорти, за смаком та розміром. Відповідно — різні і ціни. Але треба їсти, купую її досить часто”, — сказала Наталія.

Як повідомлялось раніше, в УПОА розповіли, як тривалі відключення світла впливають на роботу ягідників.

Все про агробізнес в соцмережах Facebook та Telegram