Тваринництво

“Астарта” не скорочуватиме поголів’я корів

Начальник управління тваринництва «Астарти» Ярослав Кушнір заявив, що усі інвестиції у свій тваринницький напрям агропромхолдинг «Астарта-Київ» спрямовує на те, що матиме ефект у короткостроковій перспективі.

Про це пише The Ukrainian Farmer.

“Якщо завтра ми станемо перед вибором, чи це буде продаж нетелей, чи значне оновлення стада, чи нарощування поголів’я, то орієнтуватимемося на те, чого вимагає ринок. Проте сьогодні ми націлюємося на те, що поголів’я корів не скорочуємо: воно буде або більшим, або якісно кращим завдяки тому, що вирощували й вирощуємо своїх теличок і бичків”, – сказав він.

Читайте також: “Астарта” відновлює проєкт глибокої переробки сої за $60 мільйонів

За його словами, в компанії постійно роблять акцент на вирощуванні голштинської породи ВРХ.

“Ми дбаємо про скорочення викидів у довкілля: використовуємо мати, стійлове обладнання, щоб знизити обсяг глибокої незмінної підстилки, отримувати гній ‒ сировину для нашого біоенергетичного заводу з виробництва біогазу”, ‒ каже він.

Кушнір заявив, що молочні ферми зосереджені на поліпшенні комфорту тварин транзитних груп: це дає вагомі результати для підвищення продуктивності корів. Торік, зокрема, вивчали найкращі практики систем вентиляції.

“Астарта” — вертикально інтегрований агропромисловий холдинг, який здійснює діяльність у Полтавській, Вінницькій, Хмельницькій, Тернопільській, Житомирській, Чернігівській, Черкаській і Харківській областях. До складу холдингу входять цукрові заводи, агрогосподарства із земельним банком близько 250 тис. га і молочні ферми. 7 високотехнологічних елеваторних комплексів компанії розташовані у Полтавській, Хмельницькій та Вінницькій областях. Загальна потужність зберігання 562 тис. т. У 2014 році холдинг ввів у експлуатацію завод із переробки сої в Полтавській області (ТОВ “Глобинський переробний завод”).

Як повідомлялось раніше, “Астарта” у 2023 році поставила на глобальні ринки понад 1 млн тонн продукції.

Все про агробізнес в соцмережах Facebook та Telegram