Растениеводство

Астарта за пів року сплатила 627 млн грн податків

ідприємства агропромхолдингу «Астарта» за шість місяців 2022 р. сплатили 627 млн грн податків та зборів.

Розмір податків до державного бюджету становить 188 млн грн. Місцеві бюджети 62 територіальних громад у семи областях України поповнені на 439 млн грн, говориться у повідомленні компанії.

«Податки саме під час війни набувають особливо важливого значення. Адже успіх на полі бою вимагає колосальних економічних ресурсів, і оподаткування є одним із засобів мобілізації цих ресурсів. Тож сьогодні перед бізнесом в Україні стоїть головне завдання — працювати, незважаючи на труднощі, в умовах воєнного стану і вчасно сплачувати усі податки, щоб підтримувати економіку країни і забезпечувати надійний тил українським воїнам», — відзначив засновник та генеральний директор агропромхолдингу «Астарта» Віктор Іванчик.


Для довідки: «Астарта» — вертикально інтегрований агропромисловий холдинг, який здійснює діяльність у Полтавській, Вінницькій, Хмельницькій, Тернопільській, Житомирській, Чернігівській, Черкаській і Харківській областях. До складу холдингу входять цукрові заводи, агрогосподарства із земельним банком близько 250 тис. га і молочні ферми. 7 високотехнологічних елеваторних комплексів компанії розташовані у Полтавській, Хмельницькій та Вінницькій областях. Загальна потужність зберігання 562 тис. т. У 2014 році холдинг ввів у експлуатацію завод із переробки сої в Полтавській області (ТОВ «Глобинський переробний завод»).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *