Новини

Блокада кордону: польські фермери за минулу добу не пропустили жодної вантажівки

Речник Держприкордонслужби Андрій Демченко заявив, що польські фермери продовжують блокувати рух вантажівок по трьох пунктах пропуску – «Ягодин», «Рава-Руська» та «Угринів». Через ці три пункти польські протестувальники за минулу добу взагалі не пропускали вантажівки в бік Польщі.

Про це пише Укрінформ.

За його словами, через «Угринів» протестувальники також не пропустили жодної автівки в бік України. Через «Ягодин» протестувальники пропускають на виїзд з Польщі вкрай малу кількість вантажівок за добу.

Спікер зазначив, що за минулий день таких було 70 при тому, що це найбільший інфраструктурний напрямок для перетину кордону вантажними автомобілями, який спроможний пропускати близько 1400 вантажівок в обох напрямках.

Читайте також: Подвійні стандарти. Польща масово імпортує цибулю ріпчасту з росії – аналітики

Станом на ранок сьогодні на цих трьох заблокованих пунктах в чергах на території Польщі загалом перебуває близько 600 вантажівок.

Легкові автівки і автобуси скрізь вільно перетинають кордон, для цієї категорії транспорту по той бік кордону рух не обмежується.

Зберігаються черги на раніше розблокованих напрямках пунктів пропуску «Краківець» та «Шегині». 900 та 450 вантажівок відповідно. Однак по цих напрямках відбувається інтенсивний рух як на виїзд з України так і на в’їзд відповідно до пропускної спроможності кожного з пунктів пропуску.

Як повідомлялось раніше, президент Польщі Анджей Дуда вважає, що Польща не зможе самостійно вирішити «зернове питання» з Україною.

Все про агробізнес в соцмережах Facebook та Telegram