Новини

Блокада кордону: поляки заблокували ще два пункти пропуску

У четвер, 18 квітня, речник Держприкордонслужби України Андрій Демченко заявив, що польські фермери поновили блокування напрямків пунктів пропуску “Корчова-Краківець” та “Медика-Шегині”.

Про це повідомляє Українська правда.

Інформацію про це українські прикордонники отримали від представників Прикордонної варти Польщі.

Блокування учасники акції на території Польщі розпочали 18 квітня після 9 години по пунктах пропуску “Корчова” та “Медика”, що навпроти українських “Краківець” і “Шегині”.

На напрямку пункту пропуску “Краківець” обмежується рух вантажних транспортних засобів, які слідують в бік України, а по напрямку “Шегинь” як на виїзд з Польщі, так і на в’їзд.

Польські фермери планують здійснювати блокування руху по “Краківцю” до 9.00 20 квітня і по пункту пропуску “Шегині” до 9.00 19 квітня.

Демченко заявив, що станом на ранок четверга в чергах на території Польщі на цих напрямках очікують на можливість проїзду в бік України близько 1500 вантажівок. Ускладнень для руху легкових автомобілів та автобусів не передбачається.

Читайте також: “Розуміємо, як будемо рухатися”. Шмигаль прокоментував зустріч з Туском

При цьому заблокованими польськими фермерами також залишаються напрямки пунктів пропуску “Ягодин” та “Рава-Руська”.

За словами спікера, там протестувальники продовжують ускладнювати рух вантажівкам, пропускаючи по кілька транспортних засобів на годину, або взагалі обмежуючи рух.

“Через ці пункти польські протестувальники за останній час взагалі не пропускають вантажівки в бік Польщі.
Через “Ягодин” як і раніше пропускають в бік України незначну кількість вантажівок, особливо якщо порівнювати з пропускною спроможністю цього напрямку. На ранок 18 квітня на цих двох пунктах в чергах на території Польщі загалом перебуває близько 600 вантажівок”, – сказав він.

Як повідомлялось раніше, у Торгово-промисловій палаті України розповіли, як вплинула блокада кордону на ціни в Україні.

Все про агробізнес в соцмережах Facebook та Telegram