Новини

Мо*калі схаменіться – нахіба нам стільки добрива: створили віртуальний музей аграрних мемів

Комунікаційна агенція Barbaro Communications до Дня незалежності України запустила проєкт, в якому зібрала на єдиній платформі аграрні меми за 6 місяців повномасштабної війни. Проєкт отримав назву “Аграрний десант. Меми воєнного часу”. Головною ідеєю стало зрозуміти й зберегти народну творчість у вигляді жартів і мемів.

“Для нашої команди, як для комунікаційників, важливо було зафіксувати такі прояви народної творчості. Це, без сумніву, поле для подальших досліджень. Адже деякі меми виникали у відповідь на інфоприводи. Наприклад, пов’язані з крейсером “Москва”, який актом “доброї волі” пішов на дно. Деякі меми – відповідь на певну тенденцію, як-от затягування з постачанням зброї чи закриттям неба. Ще інші виникали стихійно, додаючи нових ракурсів у вже наявну тему”, – розповідає Богдана Остапик, засновниця та СЕО Barbaro Communications.  

Аграрну тематику обрали з низки причин. По-перше, команда давно працювала з клієнтами агросектору й захоплювалася роботою фермерів ще до того, як це стало мейнстримом. Попри катаклізми, карантин та інші виклики аграрії завжди продовжують роботу: посівна чи жнива відбуваються незалежно від того, чи є в когось натхнення або ж політична воля. По-друге, цьогорічні умови роботи настільки важкі й небезпечні, що цей проєкт став виявом подяки й моральної підтримки всім аграріям. 

“Ми не можемо прибрати міни з поля чи закрити землі від пожеж. Але в наших силах ще раз нагадати, кому ми завдячуємо повним поличкам у магазинах та продуктам у холодильнику. Це аграрії весною відтягували російську техніку, потім під обстрілами виходили в поле й під ракетами зараз збирають врожай. І гумор та меми, на яких зафіксована їхня робота, – важливий пазл нашої нинішньої історії”, – додає Катерина Кухарчук, Head of content агенції. 

 

До наповнення “Аграрного десанту” може долучитися кожен охочий. Наразі на сайті опубліковані більш як 60 мемів. Якщо є картинки чи історії, яких немає на сайті (а такі точно будуть), їх можна надіслати на цю форму. Команда проєкту збиратиме їх та періодично оновлюватиме сайт новою порцією контенту.

Читайте також

Держпрограма “єРобота”: сімейна ферма отримала грант на 1,3 га лохини