Техніка

“Нібулон” заявив, що перші два обприскувачі від HARDI вже доставлені на кластер

“Нібулон” повідомив, що перші два обприскувачі від всесвітньовідомого виробника HARDI вже доставлені на кластер «Хмільник».

У повідомленні пресслужби компанії сказано, що придбання техніки нового покоління закладене в стратегію «НІБУЛОНу», який цього року інвестує в модернізацію парку сільгосптехніки 20 млн доларів. У компанії роблять ставку на перевірених європейських виробників із потужними технічними характеристиками та екологічно відповідальним підходом.

Директор з агровиробництва «НІБУЛОНу» Олег Веселов заявив, що ключовим принципом агровиробництва у компанії є ощадливість із розумним підходом до землеробства.

“Своєчасне та точне застосування засобів захисту рослин – важливий етап у реалізації цього принципу. Обприскувачі HARDI, які максимально оптимізовані для продуктивності й оснащені системою точного землеробства, допоможуть нам у втіленні наших цілей”, – сказав він.

Читайте також: «Ми багато втратили». «Нібулон» позиватиметься проти Росії через завдані нею збитки

Перші самохідні обприскувачі Alpha evo EcoDrive 4200 36 Delta Force уже прибули на кластер «Хмільник» і готові до експлуатації. Обприскувачі потужністю 245 к.с. зі штангою Delta Force шириною 36 м оснащені рідинною системою PrimeFlow з покроковим електродвигунами на кожній форсунці, що дозволяє заощаджувати рідину. А також системою автоматичного відключення форсунок AutoNozzleControl, яка дозволяє вимкнути певні форсунки під час роботи на поворотній смузі та під час розпилення поблизу чутливих ділянок.

Це дає змогу заощадити засоби захисту рослин, убезпечитися від потрапляння на суміжні культури та виключити можливість подвійного внесення. На всіх обприскувачах встановлене LED освітлення кабіни та штанги.

Як повідомлялось раніше, на філіях “Нібулону” встановили нові модульні укриття.

Все про агробізнес в соцмережах Facebook та Telegram