Новини

Огляд світового ринку груш

Виробники груш із Південної півкулі починають лідирувати у постачаннях на світові ринки. Урожай груш у Південній Африці цього року розпочався незвичайно рано: вже зібрано врожай сорту Пекхем, на який зазвичай припадає пік збирання.

Про це пише Fresh Plaza.

Очікується, що загальний обсяг експорту груш буде на 5% вищим, ніж торік. Цього року майже половину південноафриканських груш уже відправлено до Європи. В Аргентині спостерігається добрий попит на ринку, особливо на груші сорту Вільямс великих розмірів, при цьому пропозиція цих сортів обмежена. Один із великих виробників та експортерів в Аргентині зазначив, що вартість оплати на ринках на 15% вища для великих розмірів у порівнянні з минулим сезоном.

Читайте також: Коли та як садити лохину – поради

У їхніх сусідів у Чилі в жовтні минулого року в критичний період спостерігалися високі температури та дощі, які негативно вплинули та призвели до появи плодів меншого розміру.  В Уругваї врожай груш нижчий від середнього через складні погодні умови.

Китай очікує на багатий урожай, але експортний попит знижується через кризу судноплавства в Червоному морі. Попри це, обсяг експорту збільшився порівняно з минулим сезоном, а експортні ціни знизилися через різні фактори, такі як підвищення тарифів на доставку в останньому кварталі.

Китайські постачальники також наголошують на зниження попиту в Європі, що є прямим наслідком проблем з доставкою.

На німецькому ринку спостерігаються слабкі продажі. Італійське виробництво різко скоротилося 2023 року, і останні партії місцевих фруктів уже продаються. На італійський ринок надходять груші з Нідерландів та Бельгії, а також з Південної Африки. Груші з Чилі та Аргентини прибудуть найближчими тижнями.

Як повідомлялось раніше, вчителька з Черкащини вирощує вдома екзотичні рослини.

Все про агробізнес в соцмережах Facebook та Telegram