Новини

Огляд світового ринку імбиру

Вважається, що світовий ринок імбиру поділяється на дві категорії: китайський та некитайський імбир. Перу лідирує за якістю виробництва органічного та сертифікованого імбиру, що призводить до вищих цін на більшості ринків.

Про це повідомляє Fresh Plaza.

Однак країна завершує сезон збору врожаю приблизно на два місяці раніше, ніж у попередні сезони. З іншого боку, Китай продовжує вирощувати та експортувати найдешевший імбир різної якості, щоб захопити частку ринку.

Атаки в Червоному морі спричинили об’їзні шляхи та затримки до 10 днів для вантажів з Китаю (за словами німецьких та італійських трейдерів, іноді доставка займає понад місяць).

Читайте також: Ситуація в Червоному морі. Що відбувається з китайським імбиром?

В Італії органічний імбир стає популярним, а ціни на нього почали стабілізуватися. Оптовий продавець з півночі Італії розповідає про “проблеми із завантаженням продукту та його доставкою до місця призначення, а також про виняткову якість і падіння споживання.

У лютому, на початку китайського сезону імбиру, продукт був ще вологим, і додаткові 20-25 днів транспортування вплинули на його органолептичні характеристики.

У Німеччині спостерігається затримка зі збором врожаю на внутрішньому ринку. Імпортери в Німеччині відзначають, що збільшення транспортних витрат і затримки на 50-60 днів іноді спостерігаються в поставках з Китаю. Попит був відносно високим у січні та лютому в найхолодніші зимові місяці, але зараз він почав знижуватися.

Як повідомлялось раніше, сезон імбиру в Індії розпочинається із запізненням.

Все про агробізнес в соцмережах Facebook та Telegram