Новини

Огляд світового ринку імбиру

Підвищений попит та високі ціни на імбир на початку цього року змінилися зниженням попиту та цін у Північній півкулі на тлі гарної літньої погоди.

Про це повідомляє Fresh Plaza.

Перу активізувалась для задоволення попиту, а виробники та експортери прогнозують, що зниження запасів імбиру наприкінці сезону призведе до зростання цін.

У Китаї зараз пік сезону експорту імбиру. Попит на ринку імбиру залишається високим, але транспортні витрати, що ростуть, стали проблемою.

Читайте також: Ситуація в Червоному морі. Що відбувається з китайським імбиром?

Напади у Червоному морі та затримки з поновленням навігації у Суецькому каналі викликали значні перебої з постачанням імбиру з Китаю.

Бразилія постачає більше імбиру до Північної Америки, особливо до США, які щойно отримали перші контейнери. Бразилія, поряд з великою кількістю постачання з Перу, становить хорошу конкуренцію китайському імбиру.

Пропозиція в Північній Америці, як і раніше, збалансована з попитом. На місцевому ринку Південної Африки попит на імбир знизився на 30%. Однак імпорт, як і раніше, здійснюється в основному з Китаю і В’єтнаму.

В Італії попит стабільний, а органічний імбир коштує дорожче. Постачання здійснюються з Перу, Бразилії та Китаю. У Францію постачання з Бразилії здійснюються повітряним транспортом, а споживання стабільне. У Нідерландах вартість китайського імбиру нині вища за ринкову ціну. Бразильський імбир також надходить стабільно. Імбир стає все більш популярним у Німеччині. За десять років обсяг імпорту збільшився майже вчетверо. Основним постачальником є ​​Китай, за ним слідує Перу.

Як повідомлялось раніше, сезон імбиру до Перу розпочався травні, він досі доставлявся США.

Все про агробізнес в соцмережах Facebook та Telegram