Анастасія Конюша, власниця пасіки в Черкаській області, розширила виробництво меду завдяки гранту від компанії Corteva Agriscience, який отримала в рамках програми TalentA. Грант дозволив їй придбати 60 багатокорпусних вуликів та бджолосімей, а також навчати початківців, які переселилися в Черкаську область через війну. Ця ініціатива спрямована на підтримку жінок, які проживають у сільській місцевості та зайняті у сільському господарстві.
Пасіка, яку володіють Анастасія Конюша, її чоловік Олексій та його батьки, була заснована після їхнього переїзду з Луганська в 2015 році через війну. Вони почали з 30 вуликів, які врятували з окупованої території. Зараз молоде подружжя успішно керує пасікою у Каневі, виробляючи мед під ТМ «Конюшина». Завдяки гранту від TalentA-2022 вони змогли розширити своє виробництво та навчати нових бджолярів.
Анастасія Конюша поділилася своїми думками щодо програми TalentA: “Для нас важливо допомагати людям розпочати свій бізнес. Ми надаємо консультації по бджільництву нашим учням, четверо з яких вже мають власні вулики. Ми також знаходимося в процесі створення місцевої спілки бджолярів, що сприятиме спільній роботі. Ми вдячні Corteva за підтримку нашого бізнесу та за можливість розширення і навчання”.
Також по темі: Українські карпатські бджоли допомагають відновлювати популяцію канадських бджіл
Програма TalentA, яку здійснює Corteva Agriscience в Україні, спрямована на підтримку жінок у сільській місцевості та розвиток сільського господарства з метою покращення продовольчої безпеки суспільства. Компанія вже четвертий рік поспіль реалізує цю ініціативу під час війни, враховуючи особливу потребу в підтримці та навчанні жінок у сільських громадах.
Анна Бабіч, менеджерка з корпоративних комунікацій Corteva Agriscience, підкреслила важливість підтримки жінок у сільській місцевості: “Ініціативні жінки є агентками змін у селах, де вони живуть. Вони творять атмосферу взаємопідтримки та ініціюють проекти, що надають нові можливості громадам. Corteva вірить, що зараз саме час активно підтримувати жінок у сільській місцевості та розвивати програму TalentA, яка збагачує життя виробників та споживачів, сприяючи розвитку майбутніх поколінь”.
Все про агробізнес в соцмережах Facebook та Telegram