Новини

Перші генератори отримали у грудні. Kernel встановлює на елеваторах резервні джерела живлення

У Kernel перші вісім елеваторів вже отримали 12 джерел альтернативного живлення різної потужності.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

Керівник департаменту зберігання Kernel Микола Солнцев заявив, що в умовах війни елеватори повинні працювати неперервно, щоб генерувати фінансовий ресурс і формувати резерви економічної стійкості країни.

“При цьому прийомка, доробка, зберігання та відвантаження зерна — енергозатратні виробничі процеси, дотримання яких залежить від безперебійності електропостачання. Відсутність світла — це вимушена зупинка активу, наслідком якої може бути збій в технології. Що гірше — втрата продукції. Нам потрібно було убезпечити себе від подібних ризиків, подбати про автономність активів і створити умови для вдалого завершення заготівельної кампанії” – сказав він.

Компанія зазначила, що побутові та промислові потреби суттєво відрізняються. Обсяг споживання електроенергії середньостатистичним житловим будинком складає 200-300 кВт*год, найпотужнішим елеватором компанії — 3-4 МВт*год. Обладнання, яке б могло покрити базові енергетичні потреби підприємств, в Україні не знайшлося.

Kernel заявив, що було прийто рішення налагодити співпрацю з іноземними виробниками через українських контрагентів.

“Першу партію генераторів отримали наприкінці грудня. Відтак у разі блекаутів 12 джерел альтернативного живлення забезпечують основні технологічні процеси на 8 елеваторах компанії”, – сказано у повідомленні.

Як повідомлялось раніше, Kernel і USAID спільно розвивають альтернативні шляхи логістики агропродукції.