Техніка

Реєстрацію сільгосптехніки планують передати до іншого відомства

Голова Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Сергій Ткачук заявив, що до кінця 2024 року Держпродспоживслужба, яка зараз займається реєстрацією сільськогосподарської техніки, планує передати ці повноваження до МВС України.

Про це повідомляє Укрінформ.

“У серпні минулого року спеціальна міжвідомча робоча група розглянула та прийняла рішення, що функції реєстрації сільськогосподарської техніки не мають входити до компетенції нашого органу, тому мають бути передані до Міністерства внутрішніх справ. До кінця цього року ми плануємо передати ці не притаманні нам функції МВС”, – сказав Ткачук.

Читайте також: Виробничі філії «НІБУЛОНу» отримали перші два трактори CLAAS та РЗС 30

За його словами, для цього необхідно прийняти відповідний закон, проєкт якого вже розробляється спеціалістами служби та дотичних відомств.

Ткачук заявив, що сьогодні існує складна законодавча база стосовно реєстрації сільськогосподарської техніки, там дуже багато нормативів, наказів та підзаконних актів.

“Тож ми потребуємо суттєвих змін законодавчого поля. Ми плідно співпрацюємо з МВС, намагаємося створити нову процедуру реєстрації, яка буде врегульована одним законом. Наша мета – організувати облік усіх транспортних засобів в єдиному реєстрі та під “дахом” одного міністерства, що дозволить уникнути різних маніпуляцій у цій сфері”, – сказав він.

Як повідомлялось раніше, автопарк “ТАС Агро Північ” поповнено новенькою технікою.

Все про агробізнес в соцмережах Facebook та Telegram