Новини

Цьогоріч 22 елеватори «НІБУЛОНу» будуть об’єднані у шість груп

Цьогоріч 22 елеватори «НІБУЛОНу» будуть об’єднані у шість груп.

Про це йдеться у повідомленні пресслужби компанії.

  • Миколаївська (найбільша група, у яку ввійшли Перевантажувальний термінал, «Колосівський елеватор», АК «Врадіївський», філії «Новоодеська» та «Вознесенська»);
  • Кременчуцька (філії «Кременчуцька», «Глобинська», «Градизьк»);
  • Полтавська (філії «Ромодан», «Решетилівська», «Скороходівська», «Мар’янівська»);
  • Черкаська (філії «Золотоніська», «Переяславська», «Вітове»);
  • Західна (наразі об’єднує філії «Тетерів», «Смотрич», «Денихівська», згодом до цієї групи приєднається «Хмільник» – після розширення ємностей та встановлення сушарки, що заплановані на осінь 2024 року);
  • Запоріжжя-Дніпро (філії «Тернівська», «Хортиця», «Зеленодольська»)

Єдина філія, яка продовжить працювати самостійно, – «Бессарабська», оскільки розташована на великій відстані від всіх інших груп елеваторів та орієнтована на перевалку зерна, а не накопичення і доробку.

У “НІБУЛОНі” зазначили, що команди п’яти груп елеваторів уже підібрані, формування шостої, «Миколаївської, – на фінальній стадії.

Читайте також: «Ми багато втратили». «Нібулон» позиватиметься проти Росії через завдані нею збитки

Кожна група відтепер матиме одну адміністрацію, до складу якої будуть входити директор, головний бухгалтер та технічні працівники – головний інженер і головний енергетик. Також її буде обслуговувати сервісна група, у зоні відповідальності якої – планові та капітальні ремонти на філіях.

За кожною групою елеваторів буде закріплена вахтова бригада, до якої будуть входити апаратники оброблення зерна та інші фахівці, які надаватимуть допомогу філіям у найбільш завантажені періоди роботи.

У планах департаменту автоматизувати всі елеватори, обладнати їх датчиками, які фіксуватимуть ресурс напрацювання обладнання та автоматично передаватимуть ці дані в єдиний сервісний центр. Тут будуть працювати диспетчери, що відповідатимуть за контроль роботи обладнання всіх елеваторів.

Як повідомлялось раніше, “НІБУЛОН” змінює технологію виробництва та структуру посівних площ.

Все про агробізнес в соцмережах Facebook та Telegram