Новини

У чергах – 400 вантажівок. Польські фермери блокують три пункти пропуску з Україною

У середу, 3 квітня, речник Держприкордонслужби Андрій Демченко заявив, що польські фермери блокують рух вантажівок по трьох пунктах пропуску, пропускаючи по кілька вантажних транспортних засобів на годину, або взагалі обмежуючи рух.

Про це повідомляє Укрінформ.

За його словами, станом на сьогодні блокування здійснюється на напрямку пунктів пропуску «Ягодин», «Рава-Руська» та «Угринів».

Читайте також: Затримки швидкопсувних товарів на кордоні збільшились до семи діб – EBA

«Блокування останнього польські фермери поновили вчора. Через «Ягодин» та «Рава-Руська», як і раніше, польські протестувальники взагалі не пропускають вантажівки в бік Польщі. На цих напрямках в останній період фіксуються нульові показники перетину кордону вантажівками на виїзд з України. Через «Угринів» вони зазначали, що пропускатимуть в бік Польщі по одній вантажівці на добу», – сказав Демченко.

Він зазначив, що протестувальники через ПП «Ягодин» пропускають на виїзд з Польщі вкрай малу кількість вантажівок. За минулий день таких було 60. При тому, що це – найбільший інфраструктурний напрямок для перетину кордону вантажними автомобілями.

Станом на ранок сьогодні, на цих трьох заблокованих напрямках у чергах на території Польщі загалом перебуває 400 вантажівок.

Як повідомлялось раніше, 2 квітня польські фермери заблокували пункт пропуску “Угринів” для українських вантажівок.

Все про агробізнес в соцмережах Facebook та Telegram