Новини

У “Нібулон” працюють над впровадженням RFID-міток

У “Нібулон” заявили, що одним із проєктів, над яким зараз працює технічний департамент під керівництвом Юрія Хорунжого, є впровадження RFID-міток (radio frequency identification).

У повідомленні пресслужби компанії йдеться, що радіочастотна ідентифікація – це метод безконтактної передачі даних, який за допомогою спеціальної мітки, розміщеної на техніці, дозволить відстежувати час, який вона проводить у роботі.

“Поєднуючи ці дані з даними щодо обробітку землі в Cropio, агродепартамент матиме можливість контролювати використання техніки та автоматизовано нараховувати заробітну плату водіям і механізаторам відповідно до наробітку”, – сказано у повідомленні.

Читайте також: «Ми багато втратили». «Нібулон» позиватиметься проти Росії через завдані нею збитки

За словами Хорунжого, рішення відкриває широкі можливості для швидкої оптимізації виробничих процесів. Завдяки доступності даних у режимі реального часу можна втручатись у хід виконання польових завдань та приймати рішення, гнучко реагуючи на мінливі умови агровиробництва.

Крім того, в агродепартаменті розраховують, що впровадження рішення дозволить посилити систему мотивації персоналу. Прозорі механізми визначення ефективності працівників і, навпаки, можливість зрозуміти проблемні місця дозволять кожному співробітнику отримати важелі впливу на свій власний заробіток.

Як повідомлялось раніше, “НІБУЛОН” змінює технологію виробництва та структуру посівних площ.

Все про агробізнес в соцмережах Facebook та Telegram