Новости

У Вінниці вирішили запустити індустріальний парк для новітньої харчової промисловості

У Вінниці була підписана угода про стратегічне партнерство вінницького муніципалітету з керуючою компанією індустріальних парків для виробників харчових продуктів Uparks.

Про це повідомила пресслужба компанії.

У повідомленні йдеться, що співпраця передбачає залучення інвестицій для створення агропромислового кластеру на базі Вінницького індустріального парку, що дасть змогу розширити можливості для нових виробництв, переміщення потужностей релокованих підприємств та активізації ділової активності України в умовах воєнного часу.

Співзасновник компанії Uparks Алекс Коваленко заявив, що вже окреслений план подальших дій та визначено, що кожен зі свого боку може зробити для максимально ефективних результатів.

Важливо, що у нас спільний вектор розвитку — створювати продукти з доданою вартістю, об’єднувати для цього бізнеси та підприємства, розвивати ефективну екосистему, яка підсилюватиме і доповнюватиме можливості її учасників. Переконані, що такою екосистемою стане VOLIA”, – сказав він.

Мер Вінниці Сергій Моргунов заявив, що ділова активність не має припинятися за жодних обставин — це можливості для працевлаштування містян та наповнення бюджету, за рахунок чого забезпечується життєдіяльність міста, підтримка країни і армії.

Як повідомлялось раніше, “Добродія Фудз” розпочала постачання продукції в найбільшу торговельну мережу в Молдові.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *