Новини

Україна та Угорщина погодили відкриття нового пункту пропуску

Україна та Угорщина погодили відкриття пункту пропуску “Велика Паладь – Надьгодош” для легкового транспорту та можливість руху порожніх вантажівок масою понад 7,5 тон на пункті пропуску “Лужанка – Берегшурань”.

Про це повідомила пресслужба Мінвідновлення.

Відповідні зміни до угоди між урядами країн щодо контролю прикордонного руху підписали віце-прем’єр-міністр з відновлення України – міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков та посол Угорщини в Україні Хеізера Антала.

Читайте також: Кабмін схвалив відкриття нового пункту пропуску на кордоні з Румунією

“Продовжуємо послідовну роботу із розвитку західного кордону для посилення експортних можливостей та забезпечення швидкого перетину кордону пасажирським транспортом. Підписані зміни до Угоди з Угорщиною дозволяють нам розпочати планування проєктних та інфраструктурих робіт для запуску нового пункту пропуску “Велика Паладь – Надьгодош” та забезпечення руху порожніх вантажівок на “Лужанці”. Також, ми розглядаємо можливість будівництва нового вантажного пункту пропуску “Дийда – Берегдароц”, щоб збільшити пропускну здатність українсько-угорського кордону”, – сказав Кубраков.

За його словами, також працюютть над тим, щоб розпочати предметні перемовини щодо запровадження спільного митного та прикордонного контролю з Угорщиною.

“Це дозволить нам пришвидшити контрольні процедури та зменшити час на перетин кордону”, – сказав Кубраков.

Як повідомлялось раніше, Угорщина не продовжуватиме заборону на імпорт українського меду.

Все про агробізнес в соцмережах Facebook та Telegram