Агропозиція Тваринництво

Використання ТМ Епікур Добкіними незаконно, – Алекс Коваленко

Про конфлікт між братами Добкіними та власником бренду «Епікур» Алексом Коваленком стало відомо у лютому минулого року. Останній звинуватив Добкіних у незаконному позбавленні його контролю над часткою у «Володимир-Волинській птахофабриці» та протиправному використанні бренду «Епікур». Адже хоча він і розірвав ліцензійний договір на використання бренду, на полицях супермаркетів досі присутня курятина з такою назвою тільки у новому дизайні та пакуванні.

В інтерв’ю Latifundist.com Алекс Коваленко розповів, як зараз розвиваються події навколо бренду, як разом із Борисом Шестопаловим планує після перемоги перетворити Україну з постачальника аграрної сировини на Food Tech Singapore, на якому етапі створення індустріального парку у Вінниці та яка продукція буде там вироблятися, а також, якими агропроєктами українські бізнесмени можуть зацікавити Казахстан.

“Я зупинив виробництво на «Володимир-Волинській птахофабриці» з лютого 2022 року. Тому все те, що ви зараз бачите на полицях магазинів під брендом «Епікур» і в іншому дизайні — це «Епікур», який виробляється не по моїм стандартам і не під контролем моїх технологів. Наразі ні мій менеджмент, ні я не впливаємо на процеси в компанії”, – заявив Коваленко

“Після того, як у лютому минулого року я зробив заяву про зняття з продажу продукції під брендом «Епікур», я планував у березні-квітні відновити виробництво на чотирьох інших підприємствах і вийти на полиці магазинів. А потім почалося вторгнення і було вже не до цього. За цей час опоненти розпочали судове переслідування мене, тому зараз моїм юристами доводиться докладати багато часу та зусиль, щоб відстояти справедливість.”

Читайте також: Битва за “Епікур”: як конфлікт акціонерів поставив їхній бізнес на межу виживання

“Бренд «Епікур» формально — це кілька захищених торгових знаків. З лютого 2022 року я відкликав ліцензійну угоду, і відтоді використання торгових знаків Добкіними — поза законом.

Враховуючи те, що бренд «Епікур» я системно розвивав кілька років, він додавав заробіток від 5 до 10 грн на кілограм продукції. Потужність виробництва продукції «Епікур» на «Володимир-Волинській птахофабриці» складала 850 т на місяць в загальному обсязі продукції фабрики, тож лише за один рік я втратив 51 млн грн через те, що брендом «Епікур» Добкіни досі продовжують користуватися.

Вони провели якісь юридичні маніпуляції і намагаються його використовувати в своїй роботі. Мені належать 34% акцій виробництва «Володимир-Волинської птахофабрики». Але я не маю відношення до виробництва, не впливаю на бізнес-процеси та не отримую інформацію про внутрішню діяльність підприємства.”

Все про агробізнес в соцмережах Facebook та Telegram