Новини

Виконуючим обов’язки міністра агрополітики України став Тарас Висоцький

У вівторок, 14 травня, уряд поклав виконання обов’язків міністра агрополітики на Тараса Висоцького.

Про це повідомив представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук у Тelegram.

Читайте також: ВАКС відправив заступника Сольського в СІЗО

Тарас Висоцький народився 1986 року у с. Кунин Здолбунівського району Рівненської області. У 2008 році закінчив Національний університет біоресурсів і природокористування України за спеціальністю «Адміністративний менеджмент», здобувши кваліфікацію магістра з менеджменту.

Трудову діяльність розпочав у 2006 році на посаді менеджера приватного підприємства «Здолбунівветпостач». З 2011 по 2013 роки – експерт з аграрних ринків ТОВ «Ніка ПП».

Протягом 2013-2019 років працював експертом аграрних ринків, генеральним директором Асоціації «Український клуб аграрного бізнесу».

У 2019 році обіймав посаду першого заступника голови Черкаської обласної державної адміністрації. З 2019 по 2021 рік – заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 26 травня 2021 року № 506-р Висоцького Тараса Миколайовича призначено першим заступником Міністра аграрної політики та продовольства України.

9 травня Верховна Рада звільнила міністра аграрної політики та продовольства Миколу Сольського. Заяву про відставку Микола Сольський написав 25 квітня 2024 року.

23 квітня НАБУ повідомило Сольському про підозру в заволодінні державною землею на 291 млн грн і спробі заволодіти землею ще на 190 млн грн. Після цього Сольський подав заяву про відставку з посади міністра аграрної політики та продовольства України.

За вже колишнього міністра внесено заставу розміром 75,7 млн грн.

Все про агробізнес в соцмережах Facebook та Telegram