Новини

Канада відкрила свій ринок для експорту яєчних продуктів з України

Державна служба з питань безпечності харчових продуктів і захисту споживачів та МЗС України узгодили ветеринарні сертифікати з компетентними органами Канади. Відтепер українські виробники яєчних продуктів зможуть експортувати свою продукцію в цю країну.

Про це повідомила пресслужба відомства.

“Системна робота Міністерства закордонних справ України спільно із Держпродспоживслужбою дозволяють і надалі відкривати нові можливості для української продукції у світі. Ми розуміємо, наскільки важливо підтримувати українських експортерів, особливо в часи війни. Саме тому ми ведемо постійні переговори з іноземними партнерами з цього питання та крок за кроком ми відкриваємо для українських компаній нові ринки”, – заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

Читайте також: У квітні активніше дешевшали яйця

Голова Держпродспоживслужби Сергій Ткачук заявив, що новий ринок – економічна стабільність для національного виробника, збереження робочих місць, особливо в часи війни, та посилення конкурентоспроможності України на світовій торговельній арені.

“Разом з українськими дипломатами продовжуємо роботу в цьому напрямі”, – сказав він.

Відомство поінформувало, що форми сертифікатів уже оприлюднено на його офіційному вебпорталі в рубриці “Сертифікати на експорт з України” розділу “Міжнародне співробітництво”. Пояснення до вимог законодавства Канади міститься в розділі “Вимоги країн світу”.

“Експорт яєчних продуктів до Канади можливий лише за умови співпраці з ліцензованими імпортерами в Канаді”, – попередила Держпродспоживслужба.

Як повідомлялось раніше, Канада збільшила експорт пшениці.

Все про агробізнес в соцмережах Facebook та Telegram