Рослинництво

“Агротрейд” готується до нового агросезону

“Агротрейд” готується до нового агросезону. Компанія вже провела тендери на закупівлю добрив, засобів захисту рослин, насіння та інших послуг необхідних для весняної посівної 2024 року.

Про це йдеться у повідомленні пресслужби компанії.

“Наразі тривають останні приготування до нового сезону — найближчим часом ми укладемо договори на придбання засобів захисту рослин. Водночас вже розпочалися поставки добрив. Дефектування техніки у нас було зроблене заздалегідь, запчастини до неї закуплені, тому механізатори приступили до планових ремонтів. Загалом усім необхідним ми забезпечені”, — зазначив директор агропромислового департаменту групи Олександр Овсяник.

Читайте також: «Агротрейд» підключив дрони до системи цифрової агрономії

За його словами, зазвичай вони починають польові роботи з підживлення озимої групи. Добрива та пальне для виконання цієї агрооперації вже зарезервовані.

Група “Агротрейд” — вертикально інтегрований холдинг агропромислового циклу: виробництво, зберігання, переробка та торгівля сільськогосподарською продукцією. Заснований в 1998 році. Засновник і генеральний директор Всеволод Кожем’яко. Холдинг обробляє 70,5 тис. га землі в Чернігівській, Сумській, Полтавській та Харківській областях. Профільні культури — соняшник, кукурудза, озима пшениця, соя, ріпак. Група володіє мережею елеваторів загальною місткістю одночасного зберігання 570 тис. тонн і посідає восьме місце серед найбільших власників елеваторів в Україні.

Як повідомлялось раніше, в “Агротрейді” пшениця стала найпопулярнішим експортним товаром.

Все про агробізнес в соцмережах Facebook та Telegram