Новини

Бахматюк програв апеляцію НБУ щодо 1,8 мільярда рефінансу банку “Фінансова ініціатива”

Київський апеляційний суд відмовив у задоволенні скарги ексвласника банку “Фінансова Ініціатива” Олега Бахматюка та залишив без змін рішення суду першої інстанції про стягнення з нього як поручителя понад 1,8 млрд грн на користь Нацбанку.

Про це йдеться у повідомленні пресслужби НБУ.

Начальник управління правової та судової роботи з проблемними активами юридичного департаменту Національного банку Сергій Бойко заявив, що відповідно до постанови апеляційного суду рішення суду першої інстанції набрало законної сили, що надає право Національному банку отримати виконавчі листи та розпочати процедуру примусового стягнення коштів з Олега Бахматюка в межах виконавчого провадження.

Як повідомлялось раніше, суд стягнув понад 1,8 мільярда гривень з Олега Бахматюка, як поручителя за кредитом рефінансування на користь Національного банку. Рішення було прийняте Печерським районним судом міста Києва 13 липня, повідомляє пресслужба НБУ.

Ці кошти будуть використані для погашення заборгованості банку “Фінансова Ініціатива” за неповернутим кредитом рефінансування. Директор Юридичного департаменту НБУ Олександр Зима зазначив, що незважаючи на спроби Бахматюка та його пов’язаних компаній ухилитися від зобов’язань, суд виніс справедливе рішення та задовольнив позовні вимоги Національного банку.

Все про агробізнес в соцмережах Facebook та Telegram