Тваринництво

Білоцерківська агропромислова група запустила виробництво безлактозного кисломолочного сиру

Українська компанія «Білоцерківська агропромислова група» з Полтавщини розширює лінійку свого топового продукту – кисломолочного сиру БІЛО. У лінійку кисломолочних сирів додали безлактозний кисломолочний сир 5% жиру у двох видах пакування 350 г та 180 г. Новинки уже з’являються на полицях супермаркетів. 

Для компанії БІАГР 2023-й став роком запуску новинок. Впродовж цього року підприємство вже випустило крем-сир із зеленню Filladel Green & Salt, солоне та безлактозне масло БІЛО. Наразі в асортименті молочного бренду знову поповнення – безлактозний кисломолочний сир БІЛО.

– Маємо унікальну технологію виготовлення кисломолочного сиру, завдяки якій у сиру БІЛО – великі сирні грудочки, як домашні. Їх отримуємо завдяки якісному молоку з власних молочних комплексів, а також партнерів – автоматизованих ферм. У нас замкнутий цикл виробництва: власні поля – молочні комплекси – лабораторії – виробництво – продаж та доставка у супермаркети. Контролюємо кожен етап виробництва молочних продуктів, – розповідає директор БІАГР Роман Коваленко. 

Дизайн безлактозного кисломолочного сиру БІЛО доповнює лінійку – мінімалістичний, проте яскравий, аби споживачі не сплутали безлактозну новинку з традиційним сиром БІЛО.

Також по темі: Україна імпортувала сиру на $160 млн

БІЛО — це український бренд молочних продуктів компанії БІАГР, що  виготовляє натуральні та смачні БІЛІ продукти: кисломолочні сири, солодковершкове масло, крем-сири Filladel та плавлені сири. Адже правильне харчування — це модно, сучасно та корисно. 

«Білоцерківська агропромислова група» — лідер українського молочного ринку у категоріях кисломолочних сирів та вершкового масла. Це компанія з 60-річною історією, знаходиться на Полтавщині. БІАГР керує кожним етапом виготовлення молочної продукції: має власні поля для посіву агрокультур, власні молочні комплекси, якісне молоко для виготовлення молочних продуктів  під брендами «Білоцерківське», «БІЛО», БІАГР. Продукція реалізується в Україні та країни ЄС.
Все про агробізнес в соцмережах Facebook та Telegram