Новини

Блокада кордону з Польщею: черги перед розблокованими КПП більші, ніж перед заблокованими

У четвер, 11 квітня, речник Держприкордонслужби Андрій Демченко заявив, що ситуація на кордоні з Польщею останнім часом змін не зазнавала, польські аграрії продовжують блокувати рух вантажних транспортних засобів на трьох напрямках – “Ягодин”, “Рава-Руська” та “Угринів”.

В ефірі “Ми-Україна” він нагадав, що на самому початку протестних акцій фермери блокували шість напрямків, після чого три розблокували.

Сукупно черга на трьох заблокованих напрямках на території Польщі складає близько 400 ваговозів, трохи більш ніж 200 з яких стоять перед КПП “Ягодин”. Черги є і на раніше розблокованих напрямках, зокрема близько 800 вантажних ТЗ перед “Краківцем” і 600 – по напрямку “Шегині”. Рух на цих пунктах перетину йде інтенсивний, відповідно до пропускної спроможності. Скупчення автівок відбувається через блокування трьох інших напрямків.

Читайте також: “Розуміємо, як будемо рухатися”. Шмигаль прокоментував зустріч з Туском

“Зараз продовжують свої дії на трьох напрямках. Якщо охарактеризувати їхні дії, то практично вони не пропускають вантажні ТЗ, які слідують з України в Польщу. До прикладу через “Ягодин” і “Угринів” вони простили по три ваговози в бік Польщі, через “Раву-Руську” за останні дні показник перетину – нульові. У бік нашої держави пропускають дещо більше вантажівок – по декілька транспортних засобів на годину”, – сказав він.

За його словами,  якщо придивитися детальніше, то складна ситуація спостерігається по “Ягодину”.

“Минулої доби в бік нашої держави кордон перетнули десь 100 машин, днем раніше було 70, але це найбільший інфраструктурний напрямок,яких може за день пропускати 1200-1400 вантажівок в обох напрямках”, – сказав Демченко.

Як повідомлялось раніше, у Торгово-промисловій палаті України розповіли, як вплинула блокада кордону на ціни в Україні.

Все про агробізнес в соцмережах Facebook та Telegram