Без рубрики

Блокування кордону: Україна та Польща позиватимуться до страйкарів

Україна та Польща готують позови щодо відшкодування збитків, завданих блокуванням прикордонних автомобільних пунктів пропуску у зв’язку з мітингом польських перевізників, повідомив віцепрезидент Асоціації міжнародних автоперевізників АсМАП Володимир Балін.

“Ситуація фактично критична, і на сьогодні ми говоримо про те, що маємо юридичну підтримку уже в Польщі. Адвокати отримали два завдання. Перше завдання – якнайшвидше розблокувати ситуацію. Друге завдання – з’ясувати, хто винен і хто буде сплачувати ці збитки”, – сказав він в ефірі телемарафону.

Читайте також: Кубраков обговорив з польським міністром блокування кордону протестувальниками

За його словами, вони над цим працюють разом із колегами.

Балін вважає, що ці позови будуть подані найближчим часом, перевізники уже готують позови.

“І є польські юристи, які готові в Польщі ці позови подавати до страйкарів. Завтра увечері ми будемо мати інформацію стосовно дозволів (на блокування кордону, – ред.) – хто давав дозвіл, хто запитував, на яких підставах. І все це ляже в основу”, – сказав він.

Нагадаємо, що десятки польських перевізників почали блокувати три прикордонні переходи з Україною в Гребенному, Дорогуську та Корчовій. Ключова вимога польських перевізників – повернення системи видачі дозволів для роботи в ЄС українських перевізників.

Єврокомісія назвала одну з ключових вимог польських перевізників юридично неможливою.

Все про агробізнес в соцмережах Facebook та Telegram