Новини

Італія просуватиме бренд «Зроблено в Україні» на торгових майданчиках

Італія допоможе українським виробникам вийти на світові ринки, а також просувати бренд «Зроблено в Україні» на торгових майданчиках.

Про це домовились перший віцепрем’єр-міністр України – міністр економіки України Юлія Свириденко з міністром підприємств та виробництва Італії Адольфо Урсо, передає Мінекономіки.

За її словами, італійський уряд має успішний досвід реалізації програм підтримки місцевих виробників.

“Завдяки такій підтримці бренд Made in Italy став відомим у всьому світі. Домовились про те, що Італія надасть експертів, які допоможуть Україні просувати бренд Made in Ukraine за прикладом того, як це відбувалося в Італії два десятки років тому. Також італійські партнери запропонували допомогти із просуванням українських виробників на таких торгових майданчиках, як Amazon та інші. Щиро вдячні Адольфо Урсо за його підтримку і готовність допомогти нам у реалізації політики Made in Ukraine, просуванні вітчизняних продуктів на зовнішні ринки та розширенні наших експортних можливостей”, – каже Свириденко.

Читайте також: Італія першою в Європі забороняє синтетичну їжу

Також сторони обговорили перспективи залучення італійського приватного сектора до відновлення української економіки. Спільні проєкти у сфері логістики, виробництва та інші.

“Для нас вкрай важливо залучати іноземних інвесторів на український ринок, як повертати тих, які залишили український ринок з початку повномасштабного вторгнення, так і тих, хто не працював в Україні, але розглядає цю можливість. В першу чергу – інвестиції у реальний сектор та локалізацію виробництв”, – сказала Свириденко.

Крім того, сторони обговорили проблемні питання у сфері кредитування експортерів та інвесторів від Експортно-кредитного агентства Італії SACE.

Як повідомлялось раніше, Італія звертається до Південної Америки у пошуках часнику.

Все про агробізнес в соцмережах Facebook та Telegram