Головне

Кількість голодуючих у світі зросла до 735 мільйонів – ООН

П’ять спеціалізованих установ Організації Об’єднаних Націй опублікували спільну доповідь, у якій йдеться, що з 2019 року кількість голодуючих у світі зросла на 122 мільйона. Доповідь, під назвою “Стан справ у галузі продовольчої безпеки та харчування у світі”, була опублікована Продовольчою та сільськогосподарською організацією Об’єднаних Націй (ФАО), Міжнародним фондом сільськогосподарського розвитку (МФСР), Дитячим фондом Організації Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ), Всесвітньою продовольчою програмою (ЗПС) та Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ).

Доповідь свідчить, що у 2022 році з проблемою голоду зіткнулися від 691 до 783 мільйонів осіб (середнє значення – 735 мільйонів). Це на 122 мільйони людей більше, ніж у 2019 році, до початку пандемії COVID-19.

Зростання кількості голодуючих у світі відбувається на тлі кількох факторів, зокрема пандемії, повторюваних погодних потрясінь та конфліктів, включаючи війну в Україні.

Також по темі: Нігерія оголошує надзвичайний стан через зростання цін на продукти харчування та дефіцит

Доповідь попереджає, що якщо тенденції не зміняться, то ціль в галузі сталого розвитку, що стосується ліквідації голоду до 2030 року, не буде досягнуто.

Глави п’яти установ ООН пишуть у передмові до доповіді, що “буде вкрай непросто виконати завдання з ліквідації голоду до 2030 року в рамках цілей у сфері сталого розвитку.За оцінками, у 2030 році кількість голодуючих, як і раніше, становитиме майже 600 мільйонів осіб. , і ми не маємо іншого виходу, крім як подвоїти зусилля з перетворення агропродовольчих систем, використовуючи їх потенціал для досягнення завдань мети 2 у сфері сталого розвитку (ЦУР 2)”.

Доповідь містить низку рекомендацій для вирішення проблеми голоду, зокрема:

  • Інвестування в сільське господарство та сільські райони
  • Підтримка дрібних фермерів
  • Зміцнення стійкості агропродовольчих систем до змін клімату
  • Покращення доступу до харчування та покращення якості харчування
  • Боротьба з конфліктами та насильством

Доповідь закликає світову спільноту діяти негайно, щоб вирішити проблему голоду.

Читайте про новини агробізнесу в соцмережах Facebook та Telegram