Техніка

Компанія CASE IH випустила новий трактор з підвищеною продуктивністю

Потенційні переваги в економічності, ефективності та екологічності для того, аби дати можливість одному оператору робити більше за допомогою однієї машини, зумовили розробку нового трактора у верхньому сегменті модельного ряду Case IH — Quadtrac 715 AFS Connect потужністю 778 к.с./572 кВт (пікова). Про це повідомили у пресслужбі компанії.

Він став найпотужнішим у світі серійним трактором. Машина поєднує в собі чимало конструктивних особливостей Quadtrac, перевірених майже трьома десятиліттями, із повністю інноваційними рішеннями та ключовими вдосконаленнями порівняно з іншими моделями нещодавно випущеної лінійки оновлених тракторів 525 — 645 Quadtrac AFS Connect і 475 — 525 Steiger AFS Connect.

Як розповів менеджер з маркетингу продукції Case IH в сегменті високопотужних і повнопривідних тракторів Франц Йозеф Зільбер, принцип розробки Quadtrac 715 полягає не просто у збільшенні потужності.

— Ми прагнули створити машину, що відповідатиме вимогам найбільших фермерських господарств нашого регіону, яка працюватиме зі знаряддями на оптимальній швидкості, забезпечуючи найвищу продуктивність і даючи змогу виконувати операції в оптимальний час, навіть за найскладніших умов роботи, щоб максимально використовувати короткі погодні вікна. Ми також хотіли забезпечити захист ґрунту більшою площею контакту та меншою кількістю проходів, що також означає більшу ефективність обробки та мінімальну колійність полів, — зазначив Франц Йозеф Зільбер.

Нова модель 715 доступна тільки в гусеничному форматі Quadtrac. Вона оснащена першим у тракторному сегменті найсучаснішим двигуном FPT Cursor 16L TST. Його робочий об’єм на 23% більший, ніж у Cursor 13L TST моделі Quadtrac 645, що забезпечує пікову потужність 778 к.с. при 1900 об/хв і піковий крутний момент 3255 Нм вже при низьких обертах 1400 об/хв.

Високий крутний момент забезпечується двоступеневою системою турбонаддування з проміжним охолодженням, що гарантує швидкий відгук на навантаження у важких умовах. Зупинки для дозаправлення скорочено завдяки встановленню ширших сідельних баків на задній рамі, що вміщають загалом 1968 л дизельного пального, що на 11% більше, ніж у Quadtrac 645.

Двигун працює з новітньою 16-ступеневою трансмісією Case IH PowerDrive з системою автоматичного управління продуктивністю (APM). Вона була вперше представлена на нещодавно запущеній у виробництво лінійці Quadtrac AFS Connect і вирізняється вдосконаленими основними компонентами конструкції.

Нові гусениці, призначені для роботи у важких умовах, суттєво відрізняються від гусениць інших моделей Quadtrac. Довжину гусениць збільшено на 305 мм, що забезпечує більший контакт із ґрунтом, покращує передачу потужності, підвищує тягове зусилля та зменшує ущільнення. Діаметр привідного колеса становить 1008 мм порівняно з 910 мм на попередній моделі, при цьому на ному встановлено не чотири, а п’ять зачепів, що дає змогу витримувати вищий крутний момент і максимально збільшити термін служби гусениці.

Зовні новий Quadtrac 715 відрізняється від своїх побратимів новим дизайном капота. Капот, який можна підняти на 31% вище (34o проти 26o) для поліпшення доступу до обслуговування, відкривається і закривається за допомогою електроприводу, керованого перемикачем в замкненому на ключ ящику поруч зі сходами кабіни.

Крім того, трактор вирізняється новим дизайном органів освітлення: нові світлодіодні дорожні та робочі фари мають потужність 25420 люмен, що на 11% більше, ніж в попередній версії. Їх доповнюють нові робочі фари, що встановлюються зверху на кабіну. Ці фари пропонуються в трьох комплектаціях, при цьому топова комплектація забезпечує додаткову потужність освітлення 45600 люмен з охопленням 360 градусів.

Також по темі: Шість найточніших програм для виявлення бур’янів

Тягово-зчіпний пристрій категорії 5 повністю відповідає вантажопідйомності нового трактора, а опціональна триточкова навіска категорії 4, котра нещодавно з’явилася на інших нових моделях Quadtrac, здатна підіймати вагу до 10092 кг і від самого початку розроблялася з урахуванням можливостей Quadtrac 715.

Безпечний та зручний доступ до кабіни забезпечується поворотними сходами драбинного типу, а комфортне пересування гарантується чотириточковою підвіскою кабіни. Новий дизайн органів освітлення забезпечує сучасний зовнішній вигляд і вищу яскравість освітлення, а серед інших практичних новинок варто згадати поручні навколо даху для безпечного очищення вікон та новий передній склоочисник зі збільшеною загальною площею очищення.

Всередині з’явилися нові місця для зберігання речей, а нова обшивка салону оснащена новою світлодіодною підсвіткою і покращує звучання динаміків вдосконаленої аудіосистеми. Вбудована в верхню обшивку і передню праву стійку рейкова система забезпечує зручне кріплення монітора. За необхідності на неї можна встановити другий термінал AFS Pro 1200 для керування системами автоматизованого кермового управління AFS AccuGuide та розвороту на кінцях гону AccuTurn Pro, керування навісним обладнанням ISOBUS, автонавігації тощо.

Технологія AFS Connect дає змогу реєструвати дані про машину та агрономічні показники, включно з двосторонньою передачею даних між трактором та онлайн-порталом myCaseIH, а також забезпечує можливість віддаленого моніторингу/підтримки машини власниками та, за наявності відповідного дозволу, дилерами.

Перший європейський публічний показ Quadtrac 715 відбудеться на виставці Agritechnica в листопаді 2023 року в Ганновері, Німеччина.

Все про агробізнес в соцмережах Facebook та Telegram