Новини

KSG Agro розмістив облігації двох компаній холдингу на $2,92 млн і 110 млн грн

KSG Agro офіційно завершив приватне розміщення облігацій ТОВ “КСГ Дніпро” і ТОВ “Стронг Інвест”, що входять до агрохолдингу, на суму $2,92 млн і 110 млн грн.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

“У результаті емісії “КСГ Дніпро” залучило $2,92 млн за річною процентною ставкою 7%. Покупцем виступив приватний інвестор, ім’я якого не розголошують”, – йдеться в повідомленні.

Агрохолдинг нагадав, що в жовтні 2023 року було завершено розміщення облігацій ТОВ “Стронг Інвест” на 110 млн грн, їхніми покупцями виступили також приватні інвестори – юридичні особи, назви яких не розголошуються.

За словами голови ради директорів KSG Agro Сергія Касьянова, вони “повністю задоволені результатами випусків”.

Читайте також: Репродуктивна частина стада на свинокомплексі KSG Agro поповниться на 1330 голів свиней канадської генетики

Також було значно поліпшено умови кредитного фінансування агрохолдингу постійним фінансовим партнером і андеррайтером випусків ТАСкомбанком. Зокрема, у листопаді 2023 року ставка за гривневими кредитами знизилася на 5,5 відсоткових пунктів порівняно із серпнем 2023 року. У результаті ефективна відсоткова ставка за загальним портфелем скоротилася з 20,4% у серпні до 13,5% у листопаді 2023 року.

“Частину операційного прибутку компаній Групи також було задіяно для зниження кредитної складової портфеля, що має вищу процентну ставку”, – сказав Касьянов.

KSG Agro входить до складу Європейської Бізнес Асоціації (EBA), а також до асоціації “Свиноводи України”. Основною діяльністю холдингу є обробка землі та виробництво сільгоспкультур, а також свинарський бізнес, за який відповідає ТОВ “Стронг-Інвест”. Починаючи з вересня 2014 року, KSG Аgro реалізує стратегію розвитку, згідно з якою компанія розвиває найперспективніші проекти, насамперед свинарство, а також рослинництво.

Як повідомлялось раніше, KSG Agro заявив про поступове скорочення поголів’я свиней на одній з ферм.

Слідкуйте за новинами агробізнесу в соцмережах Facebook та Telegram