Новини

Не по сезону тепло. Прогноз погоди в Україні на тиждень

Перша половина тижня виявиться у більшості областей не по сезону теплою, особливо у південних та західних областях.

Про це повідомив метеоролог Ігор Кібальчич, пише Метеопрог.

Поступово, ближче до вихідних на тлі розвитку арктичного антициклону та його зміщенні у південні широти, до нас із північного сходу надійде морозне повітря. Таким чином, вже з п’ятниці помітно похолодає у північних, центральних та східних областях. Дискомфорту також додасть поривчастий східний вітер.

У понеділок, 12 лютого, по всій Україні очікується аномально тепла погода. Подекуди тумани. Вдень пройдуть невеликі опади у вигляді дощу та мряки. Вітер південний, 5 – 10 м/с, у західних областях змінних напрямків, 3 – 8 м/с. Температура повітря вночі становитиме +3…+8 °С, вдень +6…+11 °С; у південних та західних областях вночі +7…+12 °С, вдень +12…+17 °С.

Читайте також: Посушлива погода. У Бразилії скорочується потенціал виробництва сої та кукурудзи

У вівторок, 13 лютого, у більшості областей України пройдуть дощі, у Карпатах із мокрим снігом. Подекуди тумани. Вітер змінних напрямків, 5 – 10 м/с. Температура повітря вночі +3…+8 °С, вдень +7…+12 °С, на півдні до +16 °С.

У середу, 14 лютого, у західній частині без істотних опадів, на решті країни невеликі, подекуди помірні дощі, на крайній півночі з мокрим снігом. Подекуди тумани. Вітер північно-західний, 7 – 12 м/с; у східних, Сумській областях та на Закарпатті змінних напрямків, 3 – 8 м/с. Температура повітря вночі +2…+7 °С, вдень +4…+9 °С; на південному сході вночі +6…+11 °С, вдень +10…+15 °С; у західних областях вночі -3…+2 °С, вдень +1…+6 °С.

У четвер, 15 лютого, у західних областях без істотних опадів на решті території України пройдуть помірні дощі з поступовим переходом у сніг. На Півночі Лівобережжя слабка хуртовина, на дорогах ожеледиця. Вітер у західних областях змінних напрямків, 3 – 8 м/с, у північних та східних регіонах східної чверті, 7 – 12 м/с, вдень місцями пориви, 15 – 17 м/с. Температура повітря вночі на півдні +2…+7 °С, на решті країни -3…+2 °С. Вдень у західних та південних регіонах +3…+8 °С, у північних та східних областях 0…-5 °С.

У п’ятницю, 16 лютого, у більшості областей, окрім західної частини, пройде сніг, на півдні місцями з дощем. На дорогах північних, центральних та східних регіонів ожеледиця, сніговий накат. Вітер східний, 7 – 12 м/с, на сході, у Криму та Приазов’ї вдень місцями пориви, 15 – 20 м/с. Температура повітря протягом доби у північних, центральних та східних областях -5…-11 °С, у західних та південних регіонах -2…+3 °С, на Закарпатті до +8 °С.

У суботу, 17 лютого, у західних областях та у Криму пройде невеликий сніг, мокрий сніг, на решті країни без істотних опадів. На дорогах ожеледиця. Вітер південно-східний, 7 – 12 м/с, у Криму та Приазов’ї місцями пориви, 15 – 20 м/с. Температура повітря вночі у північних та східних областях -10…-15 °С, на решті країни -2…-8 °С. Вдень -2…-7 °С, у західній частині та на крайньому півдні -1…+4 °С.

У неділю, 18 лютого, у південних, центральних та західних областях очікується невеликий сніг, мокрий сніг. На дорогах ожеледиця. Вітер південно-східний, 7 – 12 м/с, у Приазов’ї окремі пориви, 15 – 20 м/с. Температура повітря вночі у північних, центральних та східних областях -8…-13 °С, вдень -2…-7 °С. У західних та південних областях протягом доби -3…+2 °С.

Як повідомлялось раніше, у США прохолодна та дощова погода обмежує обсяги врожаю вологих овочів.

Все про агробізнес в соцмережах Facebook та Telegram