Новини

Сезон цитрусових у Туреччині цього року буде тривалішим

Сезон цитрусових у Туреччині цього року буде тривалішим, і експортери не зможуть сидіти склавши руки.

Про це повідомляє Fresh Plaza.

Власник турецької компанії Tekasya, яка займається експортом фруктів, Окан Еріілмаз стверджує, що їхні пакгаузи вже кілька місяців працюють на повну потужність.

“У нас був дуже плідний початок цитрусового сезону. Попит був дуже позитивним, наші пакувальні цехи працюють без перерви із середини вересня. Ми експортуємо продукцію приблизно в 35 країн, в основному в Європу, Росію, на Близький та Далекий Схід. Однак цього року ми також почали експорт до Англії та Канади. Вони були дуже задоволені пробними поставками минулого року і вирішили знову купувати у нас”, – сказав він.

Читайте також: Пакистан у поточному сезоні збере небувалий урожай цитрусових

Для Tekasya не дивно, що попит у Європі зріс. Еріілмаз стверджує, що вони доклали всіх зусиль, щоб повністю відмовитися від використання пестицидів на фермах своїх виробників, і їм це вдалося.

“Цього року ми хочемо повністю зосередитися на експорті до європейських супермаркетів, оскільки наші фермери вирішили проблеми з пестицидами. На кожній фермі тепер є інженер, і фермери знають про європейські вимоги до пестицидів та рівня MRL. Тому тепер вони вирощують цитрусові без використання пестицидів, а це означає, що наші цитрусові мають якість, яку шукають європейські супермаркети”, – сказав він.

За словами Еріілмаза, погода в Туреччині сприяє вирощуванню цитрусових та їх доступності.

“Якщо говорити про загальний обсяг цитрусових, то ми очікуємо на збільшення виробництва приблизно на 30%. Після періоду цвітіння погода в Туреччині була дуже гарною, а це означає, що фруктів стало не тільки більше, а й краще. Крім погоди, нові ферми також сприяли збільшення обсягів цього сезону”, – сказав він.

Як повідомлялось раніше, в ЄС ціни на іспанський апельсин зросли на 48%.

Все про агробізнес в соцмережах Facebook та Telegram