Рослинництво

ТАС Агро розпочала весняну посівну-2024

Посівну кампанію в ТАС Агро розпочали з цукрового буряку, ним планується засіяти близько 650 га земель у Західному кластері, що на Вінниччині.

Про це йдеться у повідомленні пресслужби компанії.

За словами генерального директора ТАС Агро Олега Заплетнюка, компанія підійшла до початку весняно-польового сезону з великою відповідальністю та підготовкою.

Читайте також: “Погода на боці аграріїв”. У Черкаській області стартувала посівна

«Попри усі виклики військового стану ми продовжуємо впровадження інноваційних технологій. Впевнено рухаємось згідно оновленої стратегії компанії. Вона передбачає зміну технології обробітку ґрунту, посіву, внесення добрив та ЗЗР. Продовжуємо реалізовувати план оновлення технічного парку, активно інвестуючи в інноваційну техніку обладнану елементами точного землеробства», – сказав він.

Цьогоріч посівні площі компанії розподілені під культури в залежності від ґрунтово-кліматичних зон. Планова структура посівних площ становитиме: цукрові буряки – 650 га, кукурудза – 18 тис га, соя – 16,5 тис га і соняшник – 18 тис га.

Посівну кампанію розпочали в оптимальні строки, попіклувавшись про закупівлю достатньої кількості якісного посівного матеріалу, добрив, засобів захисту рослин та паливно-мастильних матеріалів.

Як повідомлялось раніше, аграрії розповіли, з якими проблемами зіштовхнулися на Волині під час посівної.

Все про агробізнес в соцмережах Facebook та Telegram